Wirtualna Biblioteka Nauki (WBN) to program zakupu i udostępniania światowych zasobów wiedzy w postaci elektronicznych czasopism, książek i baz danych dla polskich instytucji akademickich i naukowych. Program jest dofinansowywany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki i realizowany przez ICM Uniwersytet Warszawski.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie posiada dostęp do zasobów naukowych w ramach projektu Wirtualnej Biblioteki Nauki. W sieci Uczelni można korzystać z naukowych baz danych zawierających pełne wersje czasopism i książek z wielu dziedzin wiedzy, baz bibliograficznych i narzędzi bibliometrycznych.

Zobacz:  Bazy Wirtualnej Biblioteki Nauki dostępne w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

Zobacz:  Prezentacja pt. "Wirtualna Biblioteka Nauki - naukowe bazy danych dostępne w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie" (plik PDF, 886 KB)

Biblioteka Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 111